Nasza oferta
Informacja jest jednym z najważniejszych i najcenniejszym z zasobów organizacji, a w aktualnym świecie jej ochrona staje się jednym z największych wyzwań. Wspomagamy w zabezpieczeniu informacji firmowych, tajemnicy przedsiębiorstwa i innych danych chronionych poprzez implementację wewnętrznych procedur i polityk bezpieczeństwa.Indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje najlepsze dostosowanie rozwiązań do konkretnej organizacji i pracujących w niej ludzi, zarówno w ramach firmy jak i w sposób rozproszony.

Wszystkie działania dobieramy do specyfiki działalności , wielkości organizacji i posiadanej infrastruktury technicznej. Naszym celem jest pełne zrozumienie przez klienta istoty proponowanych przez nas rozwiązań, aby możliwe było utrzymanie i doskonalenie systemu bezpieczeństwa we własnym zakresie.

Implementację bezpieczeństwa informacji staramy się prowadzić zgodnie z międzynarodowymi standardami i najlepszymi praktykami w tym zakresie. Preferujemy podejście procesowe w celu precyzyjnego określenia obszarów zabezpieczeń.

Nasze działania zwyczajowo polegają na:

  • Określeniu kontekstu organizacji i zakresu jej działań z uwzględnieniem wymagań klientów,
  • Analizie ryzyka, wpływu biznesowego i ocenie potencjalnych skutków,
  • Określeniu obszarów zabezpieczeń i metod poprawy bezpieczeństwa,
  • Określeniu potencjalnych metod zabezpieczenia wskazanych obszarów,
  • Opisaniu wybranych sposobów zabezpieczenia – tworzenie procedur i instrukcji,
  • Wdrożeniu zabezpieczeń lub wsparcie ze wdrożeniu przez działy IT, administracji, itd,
  • Określeniu obszarów krytycznych podlegających procedurom ciągłości działania i stworzeniu planów ciągłości.

W tym obszarze polecamy Państwu również naszą usługę szacowania ryzyka i planowania ciągłości działania: https://n-serwis.pl/nasza-oferta/analiza-ryzyka-i-plan-ciaglosci-dzialania/

Naszym klientom proponujemy zewnętrzny audyt certyfikacyjny prowadzony przez TUV Nord Polska. Wynikiem audytu jest nadanie firmy znaku „Dane chronione”.Jesteśmy pewni wykonywanych przez nas zadań, dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z możliwościami i korzyściami płynącymi z posiadania znaku TUV „Dane chronione”.

Tym z Państwa którzy nie będą zainteresowani posiadaniem znaku jednostki certyfikującej polecamy ofertę audytów i sprawdzeń wykonywanych przez naszą firmę.

Kontakt

N-SERWIS.pl Sp. z o.o.
ul. Rzepakowa 4/i/68,
40-547 Katowice
NIP: PL6342833456
Regon: 360170186
KRS: 0000532229