Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie przetwarzane przez Naszą firmę informacje były odpowiednio bezpieczne. Ponieważ stawiamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, pragniemy ciągle doskonalić się w tym zakresie. Jednym z naszych działań jest wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z ISO/IEC 27001:2017. Jako firma, która pragnie świadczyć dla swoich klientów wysokiej jakości usługi oraz przede wszystkim wskazywać, jak ważne jest bezpieczeństwo przetwarzanych informacji (i nie tylko danych osobowych), postawiliśmy sobie za priorytet wdrożenie i utrzymanie takiego systemu. W tym celu nasz zespół brał czynny udział we wdrażaniu – przeanalizowaliśmy nasze działania i opracowaliśmy mapy naszych procesów biznesowych, wdrożyliśmy i udokumentowaliśmy stosowane przez nas standardy bezpieczeństwa, dokonaliśmy analizy stosowanych przez nas programów pod kątem zabezpieczenia teeleinformatycznego, cyklicznie szkolimy się od największych autorytetów z dziedziny ochrony danych. Staramy się implementować bezpieczeństwo informacji we wszystkie aspekty naszej działalności, począwszy od pierwszego kontaktu. W ramach systemu wdrożyliśmy już kilka nowych narzędzi, które pozwoliły nam nie tylko zminimalizować ryzyko incydentu, ale również zoptymalizować naszą pracę.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą polityką bezpieczeństwa informacji, deklaracją stosowania po kliknięciu w poniższy obrazek.

Certyfikat ISO 27001

Dbając o bezpieczeństwo Państwa oraz własne od 2018r. utrzymujemy branżową polisę ubezpieczeniową w kwocie jednego miliona złoty.

Kontakt

N-SERWIS.pl Sp. z o.o.
ul. Rzepakowa 4/i/68,
40-547 Katowice
NIP: PL6342833456
Regon: 360170186
KRS: 0000532229