Nasza firma istnieje na rynku od 1999r. (od 2014 roku jako Spółka z o.o.) początkowo jako firma informatyczna i serwisowa. Od 2008 specjalizujemy się w tematyce bezpieczeństwa informacji i systemów teleinformatycznych osiągając w tym zakresie coraz większe doświadczenie i specjalizację. Od kilku lat zajmujemy się również szeroko pojętym zapewnieniem zgodności (compliance).  

Jesteśmy niewielkim, ale zgranym zespołem profesjonalistów uzupełniających swoje kompetencje i doświadczania, dzięki czemu możemy kompleksowo obsługiwać naszych klientów w całym spektrum zadań i projektów w obszarach bezpieczeństwa danych, zarządzania bezpieczeństwem, budowania systemów zarządzania oraz wsparcia w standardach branżowych.

Nasi pracownicy posiadają liczne kompetencje z zakresu bezpieczeństwa oraz systemów jakościowych poparte zarówno wieloletnim doświadczeniem praktycznym jak i teoretycznym. Posiadamy liczne certyfikaty i wyróżnienia potwierdzające jakość i umiejętności naszych pracowników oraz zaangażowanie firmy. 

Aktualnie nasze doświadczenie wynosi setki zrealizowanych projektów oraz tysiące przeszkolonych osób.

Z roku na rok jesteśmy coraz większym zespołem, o coraz większych kompetencjach i doświadczeniu w wielu branżach, gdzie ważne są specyficzne wymagania klienta, co potwierdza jakość wykonywanej przez nas pracy.

W 2018r. wdrożyliśmy w Naszej firmie System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z wymaganiami normy ISO/IEC 27001. Więcej na ten temat znajduje się w zakładce ,,Nasz SZBI”.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem świadczonych przez nas usług, naszymi kompetencjami i dotychczasowymi klientami.

Nasze kompetencje:

Kontakt

N-SERWIS.pl Sp. z o.o.
ul. Rzepakowa 4/i/68,
40-547 Katowice
NIP: PL6342833456
Regon: 360170186
KRS: 0000532229