Nasza firma istnieje na rynku od 1999r. (od 2014 roku jako Spółka z o.o.) początkowo jako firma informatyczna i serwisowa. Od 2008 specjalizujemy się w tematyce bezpieczeństwa informacji i systemów teleinformatycznych osiągając w tym zakresie coraz większe doświadczenie i specjalizację. Od kilku lat zajmujemy się również szeroko pojętym zapewnieniem zgodności (compliance).  Dodatkowo, od 2005 roku mamy okazję na stałe współpracować jako podwykonawcy czołowych firm IT w Polsce w realizacji projektów dla podmiotów takich jak Bank Zachodni WBK S.A., eService oraz innych podmiotów w Polsce.

Jesteśmy niewielkim, ale zgranym zespołem entuzjastów uzupełniających swoje kompetencje i doświadczania, dzięki czemu możemy kompleksowo obsługiwać naszych klientów w całym spektrum zadań i projektów w obszarach bezpieczeństwa danych, zarządzania bezpieczeństwem informacji i zarządzania zgodnością.

Aktualnie nasze doświadczenie wynosi setki zrealizowanych projektów oraz tysiące przeszkolonych osób.

Z roku na rok jesteśmy coraz większym zespołem, o coraz większych kompetencjach i doświadczeniu w wielu branżach, gdzie ważne są specyficzne wymagania klienta, co potwierdza jakość wykonywanej przez nas pracy.

W 2018r. wdrożyliśmy w Naszej firmie System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z wymaganiami normy ISO/IEC 27001:2013. Więcej na ten temat znajduje się w zakładce ,,Nasz SZBI”.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym zakresem świadczonych przez nas usług, naszymi kompetencjami i dotychczasowymi klientami.

Nasze kompetencje:

Kontakt

N-SERWIS.pl Sp. z o.o.
ul. Rzepakowa 4/i/68,
40-547 Katowice
NIP: PL6342833456
Regon: 360170186
KRS: 0000532229

Nasze marki: